Ansatte

Kontakt en av våre medarbeidere:


Knut A. Storaa Daglig leder knut@vilomix.no +47 92 23 57 49
Tone Stigen Martinsen Fag- og kvalitetssjef tone@vilomix.no +47 91 68 28 83
Jon Erland Fossaas Økonomisjef jon.erland@vilomix.no +47 93 00 82 80
Lillian Flaskerud-Lillegård Økonomimedarbeider lillian@vilomix.no +47 40 01 90 31
Frode Lindèn Strand Teamleder Kundeservice frode@vilomix.no +47 93 05 69 27
Jon Anders Hvalsbråten Ordre- og innkjøpsmedarbeider jahv@vilomix.no +47 40 47 09 24
Heidi Weinholdt Innkjøper/Purchaser heidi@vilomix.no +47 92 60 90 51
Hans Marius Rossavik Jakobsen Salgs- og markedssjef handelsvarer hans@vilomix.no +47 95 29 85 14
Anita Porsanger Martinsen Salgs- og produktsjef detalj anita@vilomix.no +47 40 76 74 86
Bent Ove Karlsen Salgs- og produktsjef proff bent@vilomix.no +47 90 02 44 33
Thea Marika Ditlefsen Produkt- og salgssjef, Drøvtygger og Svin thea@vilomix.no +47 41 45 71 25
Helle Bakken Salgs- og produktkonsulent Agri helle@vilomix.no +47 48 40 07 08
Svein Olav Braadland Økonomikonsulent/controller svbr@vilomix.no +47 906 27 198
Rune Karlsrud Produksjons- og logistikksjef rune@vilomix.no +47 41 10 06 74
Håkon Klock Produksjons-/lagermedarbeider ekspedisjon@vilomix.no +47 40 61 81 65
Dag Jonny Davidsen Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no +47 93 40 00 93
Jan Øveren Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no +47 40 47 10 28
Johannes Nøkleby Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no +47 40 47 10 28
Knut Jarle Ryvang Produksjons-/lagermedarbeider produksjon@vilomix.no